Výčepní zařízení

Výčepy

Hlavními činnostmi společnosti jsou servis, výroba a prodej výčepní a chladicí technologie.

Spolupracujeme s významnými dodavateli, mezi které patří společnosti Dunet, John Guest, Micro Matic, Tubing Food a jiné.

Společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. je představitelem holandské společnosti Gamko (výrobce chladicí techniky) pro Českou republiku. Chladiče Ditl Metal jsou vyráběny v licenci v Nových Zámcích na Slovensku.

Největšími odběrateli výčepního zařízení jsou české pivovary, a to Budějovický Budvar, Heineken ČR, Holba, Krakonoš, Litovel, Plzeňský Prazdroj, člen skupiny SAB, Staropramen, člen skupiny Molson Coors Brewing Company a Zubr. Našimi váženými zákazníky jsou také sodovkárny a vinaři - společnost Kofola, Patria Kobylí, Pepsico, Rauch, Via Vini, Vinařství Mikrosvín Mikulov, Vinařství Plešingr, Vinařství U Kapličky, Vinofol, Vinogastro, Vinospol, Znovín Znojmo a další. 

V roce 1997 začala firma dodávat chladiče a výčepní zařízení také do ostatních zemí Evropy. Vlivem narůstající poptávky a prodeje výčepního zařízení do Ruska byla v roce 2000 založena rusko-česká společnost Bohemia Line se sídlem v Moskvě. Prostřednictvím této firmy je zajišťován efektivní prodej výrobků v této oblasti.

zpět