Pivní chladiče Ditl metal

Hledáte kde koupit kvalitní pivní chladič, který Vám bude dlouho a spolehlivě sloužit?

Podívejte se na naší produktovou řadu...

 

Podstolové mokré pivní chladiče 

 Ditl    Ditl    Ditl

Spolupracujeme na výrobě populárních průtokových pivních chladičů Ditl Metal. Řada chladičů BKG je určena primárně restauracím a hospodám. Tyto průtokové pivní chladiče se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, vysokým výkonem a jednoduchou montáží. U každého chladiče je možné zvolit počet chladicích okruhů dle přání zákazníka. Maximální výtoč piva u nejvyššího modelu této řady dosahuje 160l/h.

Podrobnosti o produktech řady BKG.

 

Chladiče KEG sudů 

Chladiče KEG sudů

V zahraničí hojně využívané a u nás vzrůstající na oblibě - to jsou chladiče KEG sudů. Produktová řada DFK s přidaným ventilátorem chlazení umožňuje nadstandardně rychlé zchlazení KEGů. Řada DFK se pyšní masivní základnou chladiče, elektrickým termostatem s automatickým odmražováním a LED osvětlením. Zákazník také ocení jejich jednoduchý servis a snadné připojení na pivní hadice. 

Podrobnosti o produktech řady DFK.

 

"Eventy" - nadstolové pivní chladiče

Chladiče KEG sudů

Ať už pořádáte pravidelné zahradní slavnosti a chcete si pivní chladič pořídit nebo organizujete jednorázovou akci a potřebujete si jej zapůjčit, máme pro Vás řešení. Průtokový nadpultový chladič BKG 50/54 L-D spec. VK lze u nás zakoupit i zapůjčit. Toto profesionální chladicí zařízení s velmi kvalitním zpracováním a vysokým výkonem (výtoč 145l/h) je určeno k čepování nápojů přímo z chladiče. Možnost jeho zapůjčení pravidelně využívají významné české festivaly (Rock for People, Votvírák, Kryštof kemp, České hrady a další). Zkuste ho také... 

Podrobnosti o produktu BKG 50/54 L-D spec. VK.

 

zpět